Payrolling

Dzięki payrollingowi Państwa pracownicy znajdują się na naszej liście płac. W ten sposób niejako przejmujemy od Państwa rolę pracodawcy. Oprócz tego zapewniamy m.in. wynagrodzenie, umowy o pracę oraz koordynację sytuacji pracownika w okresie choroby. Krótko mówiąc, znów mogą Państwo skupić się tylko na swojej działalności!

Korzyści payrollingu w agencji SEP Peeters

  • Nie ponoszą Państwo żadnego ryzyka finansowego
  • Mają Państwo czas na prowadzenie działalności
  • Nie muszą posiadać Państwo żadnej specjalistycznej wiedzy z zakresu HRM
  • Mogą Państwo elastycznie zatrudniać pracowników

Sposób działania payrollingu

Wolą Państwo samodzielnie rekrutować personel, ale nie chcą Państwo podejmować ryzyka związanego z byciem pracodawcą oraz czasem i energią, które się z tym wiążą? W takim przypadku payrolling w agencji SEP Peeters jest dla Państwa doskonałym rozwiązaniem. Kiedy tylko znajdą Państwo odpowiedniego kandydata, my zajmiemy się całą resztą. Zadbamy o umowę o pracę, wynagrodzenie oraz prawidłowe odprowadzanie podatków. Kiedy Państwa pracownik zachoruje, zajmujemy się zgłoszeniami dotyczącymi choroby i powrotu do zdrowia, a także wszystkimi ustawowymi obowiązkami w zakresie koordynacji nieobecności w pracy. Bierzemy na siebie również wszystkie koszty, które są z tym związane. Przejmujemy więc od Państwa nie tylko prawną rolę pracodawcy, ale także wszystkie koszty, które się z tym wiążą. Payrolling w SEP Peeters jest dla Państwa niesamowitym ułatwieniem.

Pewność dzięki agencji SEP Peeters

Oczywiście chcą Państwo współpracować z godną zaufania agencją payrollingu. Agencja SEP Peeters wysoko ceni sobie jakość i niezawodność oraz nie bez powodu posiada kilka certyfikatów. Jesteśmy członkami organizacji ABU, posiadamy znak jakości SNF, mamy certyfikat VCU oraz spełniamy normę NEN 4400-1. Oprócz tego co trzy miesiące otrzymujemy od holenderskiego Urzędu Skarbowego zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej podstronie poświęconej certyfikacji.

© 2018 - SEP Peeters Uitzendbureau
Created by