O agencji SEP Peeters

Powstanie agencji SEP Peeters

Agencja SEP Peeters została założona na terenie Holandii w 1997r. przez Theo Peeters.

Theo prowadził dobrze prosperującą firmę, świadczył usługi dla firm zajmujących się hodowlą drobiu, jednak regularnie brakowało mu rąk do pracy.  Właśnie z tego powodu wynajął busa i przywoził z Polski pracowników. To doprowadziło go do czegoś znacznie większego. Sąsiedzi, przyjaciele i inni znajomi zgłaszali się coraz częściej do niego z pytaniem, czy może znaleźć również pracowników dla nich. Tak właśnie powstała agencja SEP Peeters Oirlo BV, która całkowicie odciąża swoich zleceniodawców.

Siedziby w Holandii i w Polsce

Główna siedziba firmy Sep Peeters znajduje się w Holandii w miejscowości Oirlo.

W związku z dynamicznie rozwijającym się Holenderskim rynkiem pracy i zapotrzebowaniem na pracowników z Polski, Theo Peeters założył w Opolu firmę Sep Peeters Polska Spółka z o.o. która z dniem 24.01.2005 otrzymała certyfikat o numerze 1211 od Marszałka Województwa Opolskiego i wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia.

Oprócz głównego biura w Opolu firma posiada oddziały w Olsztynie i w Raciborzu.

Grupa wykwalifikowanych pracowników w Polsce i Holandii wraz z koordynatorami ułatwiają pracę naszym klientom i kandydatom na płaszczyźnie pośrednictwa pracy i planowaniu personelu.

Nasi specjaliści przeprowadzają proces rekrutacji i selekcji oraz wybierają potencjalnych kandydatów. Pomagają w organizacji wyjazdu do Holandii, gdzie pracownicy po przybyciu na miejsce przyjmowani są przez koordynatora.

Idealny partner w dziedzinie pośrednictwa pracy

SEP Peeters jest idealnym partnerem w dziedzinie pośrednictwa pracy.

Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji personelu, m.in. na potrzeby budownictwa i przemysłu metalowego. Chodzi tutaj o monterów, spawaczy, budowlańców i stolarzy.

Oprócz tego możemy zapewnić pracowników  na potrzeby prac związanych z pakowaniem i przepakowywaniem. Dla naszych pracowników fizyczna praca nie stanowi żadnego problemu.

Chętnie odciążamy naszych klientów, wręcz do tego stopnia, że niektórzy z nich zlecają nam całkowite planowanie produkcji. Dbamy o to, aby pracownicy byli dostępni w odpowiednim miejscu o właściwej porze.

Chcecie dowiedzieć się, co może zaoferować agencja SEP Peeters, wystarczy kliknąć tutaj lub skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

© 2019 - SEP Peeters Uitzendbureau
Created by