O agencji SEP Peeters

Powstanie agencji SEP Peeters

Agencja SEP Peeters została założona w 1997 r. przez Theo Peeters. Theo prowadził w tym czasie dobrze prosperującą firmę usługową zajmującą się hodowlą drobiu, jednak regularnie brakowało mu rąk do pracy.  Właśnie z tego powodu wynajął busa i przywoził z Polski pracowników tymczasowych. To doprowadziło go do czegoś znacznie większego. Sąsiedzi, przyjaciele i inni znajomi zgłaszali się coraz częściej do niego z pytaniem, czy może znaleźć również pracowników dla nich. Tak właśnie powstała agencja SEP Peeters: agencja pośrednictwa pracy, która całkowicie odciąża swoich zleceniodawców.

Siedziby w Holandii i w Polsce

Obecnie mamy dwie siedziby – główną w Oirlo i polską w Opolu. Łącznie jedenastu pracowników biura w Oirlo, ośmiu koordynatorów i 6 pracowników w Polsce ułatwia pracę naszym klientom na polu pośrednictwa pracy i planowania personelu.
We wszystkich oddziałach nasi pracownicy są zaznajomieni z obecną sytuacją rynkową. Pracownicy w Opolu rekrutują i wybierają potencjalnych kandydatów z Polski oraz zajmują się ich podróżą do Holandii, gdzie pracownicy są odbierani i dalej kierowani przez holenderskich koordynatorów.

Idealny partner w dziedzinie pracy tymczasowej

SEP Peeters jest Państwa idealnym partnerem w dziedzinie pracy tymczasowej. Specjalizujemy się w rekrutacji personelu, m.in. na potrzeby budownictwa i przemysłu metalowego. Chodzi tutaj o monterów, spawaczy, budowlańców i stolarzy. Oprócz tego możemy zapewnić pracowników tymczasowych na potrzeby prac związanych z pakowaniem i przepakowywaniem. Dla naszych pracowników ciężka fizyczna pracy oraz praca w nienormowanym czasie nie stanowi żadnego problemu. Chętnie odciążamy naszych klientów, wręcz do tego stopnia, że niektórzy z nich zlecają nam całkowite planowanie produkcji dla ich personelu. Dbamy nawet o to, aby pracownicy byli dostępni w odpowiednim miejscu i we właściwej porze. Często zapewniamy im transport do miejsca ich pracy!

Chcą Państwo dowiedzieć się, co może zaoferować Państwu agencja SEP Peeters? Wystarczy kliknąć tutaj, aby uzyskać więcej informacji, lub skontaktować się z nami.

SEP Peeters Uitzendbureau

Direct contact opnemen

info@seppeeters.nl
© 2019 - SEP Peeters Uitzendbureau
Created by