Rekrutacja i selekcja

Teraz, kiedy gospodarka znów się rozbudza i pojawia się coraz więcej miejsc pracy, coraz trudniej jest znaleźć odpowiedniego kandydata na dane stanowisko. Obecnie naprawdę trudno jest znaleźć dobrych fachowców zarówno na poziomie podstawowym, jak i średnim. Agencja SEP Peeters ułatwia to Państwu, ponieważ zajmujemy się za Państwa całą procedurą rekrutacji i selekcji.

Zalety rekrutacji i selekcji:

  • Korzystają Państwo z naszej fachowej wiedzy na temat rynku pracy
  • Korzystają Państwo z naszej rozległej sieci kontaktów
  • Mniej czasu poświęcają Państwo na wyszukiwanie i monitorowanie rynku w poszukiwaniu odpowiednich kandydatów
  • Otrzymują Państwo odpowiedniego pracownika na właściwe miejsce

Sposób działania rekrutacji i selekcji

Podczas pierwszego spotkania objaśniamy nasz sposób działania. Opowiadają nam Państwo o kulturze swojej firmy, o wakującym stanowisku oraz o oczekiwaniach wobec nowego pracownika. Na tej podstawie wspólnie tworzymy ofertę pracy, w ramach której kultura Państwa firmy jest ważnym aspektem. Oczywiście uwzględniamy przy tym również wymogi dotyczące wykształcenia i doświadczenia. Na koniec poświęcamy szczegółową uwagę możliwościom, które Państwa firma oferuje swoim pracownikom. 

Następnie zajmujemy się wszystkim w Państwa imieniu i wykorzystujemy całą naszą sieć kontaktów, aby znaleźć dla Państwa odpowiedniego kandydata. Oczywiście Państwa oferta pracy zostaje umieszczona na naszej stronie internetowej, a także – w razie potrzeby – może znaleźć się ona również na krajowej stronie z ofertami pracy.

Kandydaci mogą zgłaszać się przez Facebook, WhatsApp, telefonicznie lub drogą mailową. Wybieramy najlepszych kandydatów i przeprowadzamy z nimi pierwszą rozmowę. Przesyłamy Państwu życiorysy wybranych osób i wspólnie przeprowadzamy dalsze rozmowy. 

W trakcie całej procedury rekrutacji i selekcji informujemy Państwa o aktualnej sytuacji.

Właściwy kandydat i co później?

Jeśli znajdą Państwo odpowiedniego kandydata dzięki rekrutacji i selekcji, istnieje kilka możliwości. Kandydat zostaje u Państwa zatrudniony, a my możemy pomóc Państwu przy tworzeniu umowy o pracę. Innymi możliwościami są: ujęcie kandydata na naszej liście płac lub delegowanie go do Państwa za naszym pośrednictwem.

© 2019 - SEP Peeters Uitzendbureau
Created by