Headerafbeelding

Sposób działania

SEP Peeters przywiązuje dużą wagę do zadowolenia klientów i pracowników. Koncentruje się na tym nasz cały sposób działania. Podczas naszej rozmowy poznamy Państwa oczekiwania, rodzaj oferowanej przez Państwa pracy w Holandii oraz określimy wymagane w danym przypadku kompetencje. Dzięki temu podejściu możemy rekrutować odpowiednio zmotywowanych pracowników.

Rynek pracy nieustannie się rozwija. Dla Państwa jako pracodawcy często zbyt wiele czasu i pieniędzy zabiera śledzenie wszystkich zachodzących zmian. Agencja SEP Peeters cały czas monitoruje najnowsze zdarzenia na polu rynku pracy i to sprawia, że jesteśmy godnym zaufania partnerem, z którym można podjąć współpracę. Niezależnie od tego, czy dostępnych jest zbyt mało pracowników, czy jest mowa o ich nadwyżce, zawsze potrafimy znaleźć konkretne rozwiązanie.

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszym sposobie działania? Prosimy o kontakt.

Poszukiwanie odpowiednich pracowników

Nasi doświadczeni pracownicy w oddziałach dysponują dużą wiedzą na temat sytuacji rynkowej zarówno w Holandii, jak i w Polsce. Zajmują się oni poszukiwaniem kandydatów którzy dysponują wymaganym wykształceniem, doświadczeniem i kompetencjami. Oczywiście sprawdzają oni także, czy kandydaci pasują do kultury Państwa firmy.

Kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy

Nasz sposób pracy polega na całkowitym odciążeniu naszych klientów. Rekrutacja i oferowanie pracy postrzegamy jako indywidualnie dopasowaną usługę, która dla każdego klienta jest inna. Mogą więc Państwo spokojnie przekazywać nam, kiedy i ilu pracowników potrzeba, a my ich zapewnimy.

© 2023 - SEP Peeters Uitzendbureau
Created by