Sposób działania

Osobisty kontakt

SEP Peeters przywiązuje dużą wagę do zadowolenia klientów i pracowników tymczasowych. Koncentruje się na tym nasz cały sposób działania. Jest to również powód do tego, że otrzymują Państwo u nas własną osobę do kontaktu, która wszystko za Państwa załatwia. Chcą Państwo zaangażować nas w proces rekrutacji swojego personelu lub skorzystać wyłącznie z możliwości delegowania do pracy? Odwiedzimy Państwa na miejscu. Dzięki temu od razu poznamy Państwa zakład i spotkamy przyszłych kolegów. Podczas naszej rozmowy poznamy Państwa życzenia, rodzaj pracy oraz określimy wymagane w danym przypadku kompetencje. Dzięki temu podejściu sprawiamy, że możemy zatrudniać odpowiednich pracowników we właściwym miejscu.  Państwo otrzymują z kolei zmotywowanych pracowników.

Rekrutacja pracowników

Nasi doświadczeni pracownicy w oddziałach dysponują dużą wiedzą na temat sytuacji rynkowej zarówno w Holandii, jak i w Polsce. Zajmują się oni poszukiwaniem kandydata, który dysponuje wymaganym wykształceniem, doświadczeniem i kompetencjami. Oczywiście sprawdzają oni także, czy kandydat pasuje do kultury Państwa firmy.

Pracownicy zagraniczni

Państwa pracownicy pochodzą z zagranicy? Zapewniamy transport do Holandii, pobyt, ubezpieczenia oraz oczywiście odpowiednie odprowadzanie podatków i innych składek. Oprócz tego dbamy o ich przewóz z miejsca zakwaterowania do Państwa zakładu. W okresie, w którym zagraniczny pracownik pracuje u Państwa, zawsze utrzymujemy z nim osobisty kontakt. Mogą oni zawsze zwracać się do nas z pytaniami.

Odciążanie naszych klientów

Nasz sposób pracy polega na całkowitym odciążeniu naszych klientów. Rekrutacja i oferowanie pracy tymczasowej postrzegamy jako indywidualnie dopasowaną usługę, która dla każdego klienta jest inna. Mogą więc Państwo spokojnie przekazywać nam, kiedy i ilu pracowników potrzeba, a my ich zapewnimy.

Dynamiczny rynek pracy

Rynek pracy nieustannie się rozwija. Dla Państwa jako pracodawcy często zbyt wiele czasu i pieniędzy zabiera śledzenie wszystkich zachodzących zmian. Agencja SEP Peeters cały czas monitoruje najnowsze zdarzenia na polu rynku pracy i to sprawia, że jesteśmy godnym zaufania partnerem, z którym można robić interesy. Niezależnie od tego, czy dostępnych jest zbyt mało pracowników, czy jest mowa o ich nadwyżce, zawsze potrafimy znaleźć odpowiednie osoby do Państwa firmy.

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszym sposobie działania? Prosimy o kontakt.

© 2019 - SEP Peeters Uitzendbureau
Created by