Rekrutacja i selekcja SEP Peeters Opole

Rekrutacja i selekcja

Teraz, kiedy gospodarka znów się rozbudza i pojawia się coraz więcej miejsc pracy, coraz trudniej jest znaleźć odpowiednich kandydatów na dane stanowisko. Obecnie naprawdę trudno jest znaleźć dobrych fachowców zarówno na poziomie podstawowym, średnim jak i wyższym. Agencja SEP Peeters ułatwi to Państwu, ponieważ zajmiemy się za Państwa całą procedurą rekrutacji i selekcji.

Zalety prowadzonej przez nas rekrutacji i selekcji pracowników

  • Korzystają Państwo z naszej fachowej wiedzy na temat rynku pracy
  • Korzystają Państwo z naszej rozległej sieci kontaktów
  • Mniej czasu poświęcają Państwo na wyszukiwanie i monitorowanie rynku w poszukiwaniu odpowiednich kandydatów
  • Otrzymują Państwo odpowiedniego pracownika na właściwe miejsce

Na czym polega proces rekrutacji i selekcji pracowników?

Podczas pierwszego spotkania objaśniamy nasz sposób działania. Opowiadają nam Państwo o kulturze swojej firmy, o brakującym stanowisku oraz o oczekiwaniach wobec nowego pracownika. Na tej podstawie wspólnie tworzymy ofertę pracy za granicą w ramach, której kultura Państwa firmy jest ważnym aspektem. Oczywiście uwzględniamy przy tym również wymogi dotyczące wykształcenia i doświadczenia. Na koniec poświęcamy szczegółową uwagę możliwościom, które Państwa firma oferuje swoim pracownikom.

Następnie zajmujemy się w Państwa imieniu wszystkimi formalnościami i wykorzystujemy sieć kontaktów naszej agencji pracy, aby znaleźć dla Państwa odpowiedniego kandydata. Oczywiście Państwa oferta pracy zostaje umieszczona na naszej stronie internetowej, a także może znaleźć się ona na internetowej stronie z ofertami pracy.

Kandydaci mogą zgłaszać się przez Facebook, WhatsApp, telefonicznie, drogą mailową lub osobiście w  naszym biurze. Wybieramy najlepszych kandydatów i przeprowadzamy z nimi pierwszą rozmowę. Przesyłamy Państwu CV wybranych osób i wspólnie przeprowadzamy dalsze rozmowy.

W trakcie całej procedury rekrutacji i selekcji informujemy Państwa na bieżąco o aktualnej sytuacji.

© 2024 - SEP Peeters Uitzendbureau
Created by