Praca w Holandii SEP Peeters Opole

Praca w Holandii – Opole

Oferujemy pracę w Holandii – ogłoszenia obejmują pełne zakwaterowanie i transport. Organizujemy miejsca noclegowe w mieszkaniach, blokach, domach oraz zabudowach szeregowych. Bez problemu dobieramy miejsce zamieszkania do lokalizacji zakładu pracy. Dzięki temu nasi Pracownicy nie muszą martwić się o codzienny dojazd. Wszystkie mieszkania mają zbliżony standard, są regularnie kontrolowane, mają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości.

Pracownicy biura w Holandii systematycznie sprawdzają, czy we wszystkich kwaterach znajduje się niezbędne wyposażenie: łóżko z materacem, szafa, stół, krzesło. Należy zabrać ze sobą bieliznę pościelową (prześcieradło, poduszkę, kołdrę) oraz podstawowe akcesoria kuchenne (sztućce, kubek, patelnie). Pracownicy agencji pracy w Polsce podpowiedzą, co jeszcze warto spakować na taki wyjazd. W wygodnych i komfortowych mieszkaniach znajduje się kuchnia, łazienka, pokoje 2-osobowe oraz pokój dzienny dla wszystkich.

Praca za granicą a sposób wypłacania pensji i dojazdy do pracy

SEP Peeters gwarantuje darmowy i bezpieczny dojazd do pracy w Holandii. Transport miejscowy – rowerowy lub samochodowy – zależy od odległości między miejscem pracy a kwaterami pracowniczymi. Nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych opłat. W przypadku dojeżdżania do pracy samochodem służbowym- kierowca otrzymuje dodatkowe wynagrodzenie. Zakaz używania aut służbowych do celów prywatnych.

Tygodniowe wynagrodzenia za pracę w Holandii są wypłacane na podstawie rozliczenia. Transze są wysyłane na wskazany rachunek bankowy. Pierwsza wypłata przelewana jest w piątek w drugim tygodniu pracy, kolejne regularnie co tydzień. Nie ma możliwości pobierania zaliczek.

© 2024 - SEP Peeters Uitzendbureau
Created by