Headerafbeelding

Kandydaci

Dlaczego warto pracować w SEP Peeters

SEP Peeters to agencja pracy, dla której bardzo ważne jest zaangażowanie w sytuację wszystkich pracowników. Zawsze można zwracać się do nas w przypadku pytań i żadne z nich nie będzie przez nas zignorowane. Jeśli odpowiadacie profilowi danego stanowiska, zapraszamy Was na rozmowę, podczas której wspólnie sprawdzimy, czy odpowiada ona Waszym kompetencjom i ambicjom. Jeśli przyszły zleceniodawca wyrazi na to zgodę, można rozpocząć pracę. W okresie, w którym dla nas pracujecie, utrzymujemy z wami ścisły kontakt. Wychodzimy z założenia, że kiedy jesteśmy bardziej zaangażowani w waszą sytuację, bardziej motywuje to wszystkich do pracy.

Regularnie poszukujemy entuzjastycznie nastawionych kandydatów na potrzeby różnych stanowisk w sektorze budownictwa i przemysłu metalowego oraz na potrzeby produkcji, ogrodnictwa i logistyki.

Poszukujecie pracy w zawodach spawacz, monter itp. lub na produkcji to w agencji SEP Peeters jesteście pod właściwym adresem! Aplikowanie odbywa się w prosty sposób za pośrednictwem telefonu komórkowego, Facebooka, WhatsApp, przez portale internetowe w których umieszczone są nasze oferty pracy lub poprzez odwiedzenie jednego z naszych biur..  Jeżeli nie potraficie znaleźć odpowiedniej oferty dla siebie, prześlijcie do nas swoją aplikację/CV, a my gdy tylko pojawi się zapotrzebowanie na stanowisko adekwatne do kwalifikacji i umiejętności skontaktujemy się z wami. Wszystkie przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celach rekrutacyjnych.

Nie pobieramy opłat związanych z procesem rekrutacji i selekcji.

Informacja dla Kandydata

Zdecydowaliście się na pracę za pośrednictwem Sep Peeters ? Nasi pracownicy w Opolu, Olsztynie i Raciborzu załatwią już całą resztę. Podpisanie umowy dot. skierowania do pracy u pracodawcy zagranicznego, potrzebnych dokumentów i ustalenia daty wyjazdu.

Po przybyciu do Holandii przyjmuje was nasz koordynator, który dba o to, aby spełnione zostały wszystkie niezbędne formalności.
Następnie koordynatorzy zawożą was do miejsca zakwaterowania.

Dysponujemy różnymi lokacjami, wszystkie z dostępem do Internetu i kilkoma polskimi kanałami telewizyjnymi.

Pracując w Holandii jesteście zatrudnieni na warunkach holenderskich. Wszelkie składki oraz podatek odprowadzane są do holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Dbamy o transport do pracy, jak również z pracy. Jesteście dowożeni lub otrzymujecie do dyspozycji samochód służbowy lub rower. W ten sposób nigdy się nie spóźnicie.

W pobliżu miejsc zakwaterowania znajdują się supermarkety, do których można

wygodnie dojechać rowerem.

Wypłaty przelewane są na rachunek bankowy- nie można pobierać zaliczek.

W agencji SEP Peeters czujesz się jak w domu.

Transport do Holandii.

W razie konieczności pomagamy w zorganizowaniu transportu do Holandii. Nie ma możliwości kredytowania biletów. Jeżeli decydujecie się na wyjazd  - prosimy mieć to na uwadze !

© 2021 - SEP Peeters Uitzendbureau
Created by