Headerafbeelding

Proces rekrutacji do pracy w Holandii

Wybierając usługi naszej agencji pośrednictwa pracy, mają Państwo pewność, że wszystkie formalności zostaną dopełnione zgodnie z prawem, co jest gwarancją bezpieczeństwa podczas Waszego pobytu za granicą.

Jak przygotować CV do pracy za granicą?

Co powinno zawierać idealne CV do pracy za granicą? Przede wszystkim musi tam się znajdować klauzula o ochronie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji. Warto wspomnieć o dotychczasowym doświadczeniu i ewentualnych referencjach. Takie informacje będą analizowane przez agencje pośrednictwa pracy w Holandii i na ich podstawie wybierzemy najlepszych kandydatów na różne stanowiska.

Nasi konsultanci i eksperci zapoznają się z kandydaturami i po szczegółowej analizie skontaktują się telefonicznie, aby przedstawić najlepszą ofertę pracy za granicą. Oczywiście nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji – na wszystkie pytania udzielimy precyzyjnych odpowiedzi.

Czy znajomość języka obcego jest wymagana?

Niektórzy pracodawcy wymagają przynajmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego. W większości ofert umiejętności językowe nie są konieczne, lecz będą postrzegane jako dodatkowy atut kandydata. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkretnych propozycji zawodowych.

Dlaczego warto podjąć legalną pracę w Holandii?

Jesteśmy godnym zaufania partnerem i oferujemy legalne zatrudnienie w wielu branżach takich, jak: produkcja, ogrodnictwo, przemysł, logistyka, usługi budowlane. Gwarantujemy umowy o pracę. Szczegółowo monitorujemy pracodawców, dbamy o bezpieczeństwo i komfort wszystkich pracowników, dlatego zapewniamy wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO. Dzięki temu prawa pracownicze są chronione niezależnie od okoliczności.

© 2021 - SEP Peeters Uitzendbureau
Created by