Kandydaci

Regularnie poszukujemy entuzjastycznie nastawionych kandydatów na potrzeby różnych stanowisk w sektorze budownictwa i przemysłu metalowego oraz na potrzeby produkcji. Jesteś spawaczem, monterem lub chcesz pracować w produkcji i poszukujesz pracy? W agencji SEP Peeters znalazłeś się pod właściwym adresem! Aplikowanie odbywa się bardzo łatwo za pośrednictwem telefonu komórkowego, Facebooka lub WhatsApp. Nie możesz znaleźć oferty pracy, która do Ciebie pasuje? Wyślij otwartą aplikację, a my skontaktujemy się z Tobą.

Dlaczego warto pracować w SEP Peeters

SEP Peeters to niewielka agencja pracy tymczasowej, dla której bardzo ważne jest zaangażowanie w sytuację wszystkich pracowników. Zawsze możesz zwracać się do nas w przypadku pytań i żadne z nich nie będzie przez nas zignorowane. Jeśli odpowiadasz profilowi danego stanowiska, zaprosimy Cię na rozmowę, podczas której wspólnie sprawdzimy, czy odpowiada ona Twoim życzeniom, kompetencjom i ambicjom. Jeśli również Twój przyszły zleceniodawca wyrazi na to zgodę, możesz rozpocząć u nas pracę w formie oddelegowania, pracy tymczasowej lub payrollingu. W okresie, w którym dla nas pracujesz, utrzymujemy z Tobą ścisły kontakt. Wychodzimy z założenia, że kiedy jesteśmy bardziej zaangażowani w Twoją sytuację, bardziej motywuje Cię to do pracy.

Kandydaci z zagranicy

Pochodzisz z zagranicy i chcesz u nas pracować? Nasi pracownicy w Opolu wybierają odpowiednich kandydatów na dane stanowisko, a Ty przyjeżdżasz do Holandii po podpisaniu umowy o pracę. Oczywiście zapewniamy Ci również miejsce zakwaterowania. Zaraz po przybyciu do Holandii przyjmuje Cię nasz koordynator, który dba o to, aby spełnione zostały wszystkie niezbędne formalności. Następnie zabiera Cię on do Twojego przyszłego miejsca zakwaterowania. Dysponujemy różnymi lokalami z dostępem do Internetu i kilkoma polskimi kanałami telewizyjnymi. Zapewniamy nawet ubezpieczenie zdrowotne.

W agencji SEP Peeters czujesz się jak w domu

U nas od razu poczujesz się jak w domu. Udzielimy Ci informacji o Twoim nowym stanowisku i wynagrodzeniu w ramach układu zbiorowego pracy (CAO), któremu podlega pracodawca-użytkownik. Wynagrodzenie oczywiście będziesz otrzymywać na czas. Dbamy o transport do pracy, a na koniec dnia zapewniamy także powrót do domu. Ewentualnie otrzymasz do dyspozycji jeden z naszych samochodów. W ten sposób nigdy się nie spóźnisz! W pobliżu naszych miejsc zakwaterowania znajdują się supermarkety, do których można wygodnie dojechać rowerem.

Jesteś odpowiednim kandydatem dla nas i chcesz pracować dla agencji SEP Peeters? Odwiedź naszą stronę z ofertami pracy lub skontaktuj się z nami!

© 2019 - SEP Peeters Uitzendbureau
Created by