O nas

O nas

SEP Peeters jest godnym zaufania partnerem w dziedzinie pośrednictwa pracy. Działamy nieprzerwanie od 1997 roku. Naszą misją jest łączenie najlepszych pracodawców z Państwem.

Zatrudniamy specjalistów w sektorach: budownictwo, przemysł, metalurgia oraz pracowników niewykwalifikowanych w sektorach produkcja/logistyka.
Współpracujemy z wieloma firmami na terenie Holandii.

Wiedza i doświadczenie

WIEDZA
I DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół rekrutacyjny posiada wszelkie kwalifikacje aby znaleźć dla Państwa ofertę pracy najlepiej dopasowaną do Państwa kompetencji i potrzeb. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, oraz szeroką wiedzę w rekrutacji i selekcji odpowiednich pracowników.

Od lat zatrudniamy personel w sektorach: rolnictwo, przemysł, produkcja, logistyka, metalurgia oraz automotive i budownictwo.

Uwagi dla państwa

INFORMACJE DLA PAŃSTWA

Codziennie zatrudniamy najlepszych pracowników dla firm w Holandii. Przywiązujemy bardzo dużą wagę zarówno do zadowolenia naszych pracowników, jak i klientów. Znalezienie właściwej pracy dla Państwa zawsze jest dla nas priorytetem.

Z przyjemnością spotkamy się z Państwem, aby znaleźć dla Państwa najlepszego pracodawcę na terenie Holandii. Zapraszamy Państwa do naszych biur na terenie Polski.

Obecnie pracujemy w czterech oddziałach
znajdujących się na terenie Holandii i Polski.
Nasza siedziba główna znajduje się w Oirlo (Limburg).

pdf-01
abu-02
snf-03
O nas