O agencji SEP Peeters

O agencji SEP Peeters

Główna siedziba firmy znajduje się w Holandii w miejscowości Venlo.

W związku z dynamicznie rozwijającym się Holenderskim rynkiem pracy i zapotrzebowaniem na pracowników z Polski, Theo Peeters założył w Opolu firmę Sep Peeters Polska Spółka z o.o. która z dniem 24.01.2005 otrzymała certyfikat o numerze 1211 od Marszałka Województwa Opolskiego i wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia.

W 2022 roku Firma Sep Peeters Oirlo B.V. połączyła się z innymi agencjami pracy w Holandii i utworzyli jedną wspólną nazwę „Upforce B.V.”

Siedziby w Holandii i w Polsce

Grupa wykwalifikowanych pracowników w Polsce i Holandii wraz z koordynatorami ułatwiają pracę naszym klientom i kandydatom na płaszczyźnie pośrednictwa pracy i planowaniu personelu.

Nasi specjaliści przeprowadzają proces rekrutacji i selekcji oraz wybierają potencjalnych kandydatów. Pomagają w organizacji wyjazdu do Holandii, gdzie pracownicy po przybyciu na miejsce przyjmowani są przez koordynatora.

Idealny partner w dziedzinie pośrednictwa pracy

Sep Peeters jest idealnym partnerem w dziedzinie pośrednictwa pracy. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji personelu, m.in. na potrzeby budownictwa i przemysłu metalowego. Chodzi tutaj o monterów, spawaczy, budowlańców i stolarzy. Oprócz tego możemy zapewnić pracowników na potrzeby prac związanych z pakowaniem i przepakowywaniem.

Jako agencja pracy w Holandii chętnie odciążamy naszych Klientów - do tego stopnia, że niektórzy z nich zlecają nam całkowite planowanie produkcji. Dbamy o to, aby pracownicy byli dostępni w odpowiednim miejscu o właściwej porze.

© 2024 - SEP Peeters Uitzendbureau
Created by