Proces rekrutacji SEP Peeters Opole

Proces rekrutacji

Wybierając usługi naszej agencji pośrednictwa pracy, mają Państwo pewność, że wszystkie formalności zostaną dopełnione zgodnie z prawem, co jest gwarancją bezpieczeństwa podczas Waszego pobytu za granicą.

Jak przygotować CV?

Co powinno zawierać idealne CV do pracy za granicą? Przede wszystkim musi tam się znajdować klauzula o ochronie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji. Warto wspomnieć o dotychczasowym doświadczeniu i ewentualnych referencjach. Takie informacje będą analizowane przez agencję pośrednictwa pracy w Holandii i na ich podstawie wybierzemy najlepszych kandydatów na różne stanowiska.

Nasi konsultanci i eksperci zapoznają się z kandydaturami i po szczegółowej analizie skontaktują się telefonicznie, aby przedstawić najlepszą ofertę pracy za granicą. Oczywiście nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji – na wszystkie pytania udzielimy precyzyjnych odpowiedzi.

Czy znajomość języka obcego jest wymagana?

Niektórzy pracodawcy wymagają przynajmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego. W większości ofert umiejętności językowe nie są konieczne, lecz będą postrzegane jako dodatkowy atut kandydata. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkretnych propozycji zawodowych.

Dlaczego warto szukać legalnego zatrudnienia w Holandii?

Jesteśmy godnym zaufania partnerem i oferujemy legalne zatrudnienie w wielu branżach takich, jak: produkcja, ogrodnictwo, przemysł, logistyka, usługi budowlane. Nasza agencja pośrednictwa pracy gwarantuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Szczegółowo monitorujemy pracodawców, dbamy o bezpieczeństwo i komfort wszystkich pracowników, dlatego zapewniamy wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO. Dzięki temu prawa pracownicze są chronione niezależnie od okoliczności.

© 2024 - SEP Peeters Uitzendbureau
Created by