Warunki zatrudnienia

Misja

Proces rekrutacji zawsze dopasowujemy zarówno do potrzeb pracownika, jak i pracodawcy. Naszą misją jest znalezienie dla Państwa najlepszych pracodawców na terenie Holandii.

Transport

Każdy z naszych pracowników jest dowożony do pracy przez naszych wewnętrznych kierowców. Dysponujemy również flotą pojazdów dla naszych pracowników. Jeżeli posiadają Państwo ważne prawo jazdy przekazujemy samochody do Państwa dyspozycji

Mieszkanie

Zapewniamy zakwaterowanie przez cały okres zatrudnienia Posiadamy różne mieszkania zarówno na terenie Holandii jak i w Niemczech. Obiekty te posiadają certyfikację SNF a ich standard jest regularnie kontrolowany./ Zobacz naszą zakładkę certyfikaty.

Ubezpieczenie

Przez cały okres zatrudnienia wszyscy nasi pracownicy posiadają ubezpieczenie medyczne.

SEP Peeters jako dobry pracodawca

Jesteśmy jednym z najstarszych biur pośrednictwa pracy w Holandii. W naszych biurach pracują doświadczeni specjaliści posiadający wiedzę, jak i doświadczenie zarówno na Holenderskim, jaki Polskim rynku pracy. Proces rekrutacji jest skonstruowany w taki sposób, aby dobrać dla Państwa najlepszego pracodawcę który doceni Państwa kompetencje. Współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi i sprawdzonymi pracodawcami na terenie Holandii.

Elektorniczna aplikacja

Od Stycznia 2017r. z myślą o naszych pracownikach Sep Peeters Oirlo B.V. stworzył elektroniczną aplikację dzięki której mają Państwo możliwość:

  • wypełnić i przesłać godziny pracy
  • podpisać umowę
  • wgląd do moje dokumenty
  • sprawdzić plan pracy

Aplikacja nadaje się do każdego smartphone i funkcjonuje w: Android, IOS i Windows 10.
Pobranie aplikacji możliwe jest również za pomocą kodów QR lub linka, który zostanie wysłany na Państwa e-maila.

Masz dodatkowe

PYTANIA?